FIlme online,games,chat
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FIlme online,games,chat

Sv CS 1.6 TicPoc.GamesIasi.ro[195.225.59.108:27015]
 
AcasaAcasa  CHAT ONLINECHAT ONLINE  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Cerere Moderator
Probleme cu adminul gonzo Icon_minitimeJoi Oct 06, 2011 8:16 am Scris de welcome

» программы навигации
Probleme cu adminul gonzo Icon_minitimeSam Iul 30, 2011 4:46 am Scris de Vizitator

» Alegeti harta preferita
Probleme cu adminul gonzo Icon_minitimeVin Iun 03, 2011 12:40 pm Scris de LuckyStrike

» Reclamatie D@rius~
Probleme cu adminul gonzo Icon_minitimeVin Iun 03, 2011 8:02 am Scris de Paper^Wings

» REGULUI PENTRU ADMINII
Probleme cu adminul gonzo Icon_minitimeVin Iun 03, 2011 12:34 am Scris de dj@tutzu

» Regulament
Probleme cu adminul gonzo Icon_minitimeJoi Iun 02, 2011 4:11 pm Scris de LuckyStrike

» AICI PUTETI LASA DISCUTI CE VRETI VOI DESPRE SERVER
Probleme cu adminul gonzo Icon_minitimeJoi Iun 02, 2011 3:42 pm Scris de LuckyStrike

» DETALII WARCRAFT MOD
Probleme cu adminul gonzo Icon_minitimeMier Iun 01, 2011 12:08 pm Scris de Admin

» Cerere Admin
Probleme cu adminul gonzo Icon_minitimeDum Mai 29, 2011 8:33 am Scris de biatul12

Subiecte similare
    Cele mai noi melodi
    Ceas
    Parteneri
    forum gratuit
    Cuvinte-cheie
    Top postatori
    Admin
    Probleme cu adminul gonzo I_vote_lcapProbleme cu adminul gonzo I_voting_barProbleme cu adminul gonzo I_vote_rcap 
    naikon_paul
    Probleme cu adminul gonzo I_vote_lcapProbleme cu adminul gonzo I_voting_barProbleme cu adminul gonzo I_vote_rcap 
    AgNN<3 Cs
    Probleme cu adminul gonzo I_vote_lcapProbleme cu adminul gonzo I_voting_barProbleme cu adminul gonzo I_vote_rcap 
    Anton
    Probleme cu adminul gonzo I_vote_lcapProbleme cu adminul gonzo I_voting_barProbleme cu adminul gonzo I_vote_rcap 
    MenCar
    Probleme cu adminul gonzo I_vote_lcapProbleme cu adminul gonzo I_voting_barProbleme cu adminul gonzo I_vote_rcap 
    LuckyStrike
    Probleme cu adminul gonzo I_vote_lcapProbleme cu adminul gonzo I_voting_barProbleme cu adminul gonzo I_vote_rcap 
    g0nZo
    Probleme cu adminul gonzo I_vote_lcapProbleme cu adminul gonzo I_voting_barProbleme cu adminul gonzo I_vote_rcap 
    manuela
    Probleme cu adminul gonzo I_vote_lcapProbleme cu adminul gonzo I_voting_barProbleme cu adminul gonzo I_vote_rcap 
    Red Bull
    Probleme cu adminul gonzo I_vote_lcapProbleme cu adminul gonzo I_voting_barProbleme cu adminul gonzo I_vote_rcap 
    SanGraal
    Probleme cu adminul gonzo I_vote_lcapProbleme cu adminul gonzo I_voting_barProbleme cu adminul gonzo I_vote_rcap 
    Sondaj

     

     Probleme cu adminul gonzo

    In jos 
    2 participanți
    AutorMesaj
    eucinealtu




    Numarul mesajelor : 1
    Varsta : 31
    Puncte : 4831
    Data de inscriere : 20/02/2011

    Probleme cu adminul gonzo Empty
    MesajSubiect: Probleme cu adminul gonzo   Probleme cu adminul gonzo Icon_minitimeDum Feb 20, 2011 3:16 am

    * g0nZo changed name to CkaRera
    Tasteaza in chat /comenzi pentru a vedea o lista cu comenzile tale !
    Codati Sunt Pedepsiti Cu BanIp
    EuCineAltu' : pune snow maa
    EuCineAltu' : o sa mai discutam...admin cu alt nume +wall cemi convine

    >- - -=[* Bun Venit pe Counter-Strike 1.6 TicPoc server *]=- - ->
    *** CkaRera killed EuCineAltu' with a headshot from ak47

    Rog sa se ia masuri...playerii cereau sa bage snow sau sa dea la vot si el spunea ca nu ii admin si deastea...
    2 la mana schimba mapa fara sa dea la vot.

    Sunt curios sa vad ce masuri se va lua.cu respect EuCineAltu'
    Sus In jos
    g0nZo




    Numarul mesajelor : 3
    Varsta : 33
    Puncte : 4837
    Data de inscriere : 14/02/2011

    Probleme cu adminul gonzo Empty
    MesajSubiect: tinere   Probleme cu adminul gonzo Icon_minitimeVin Feb 25, 2011 10:48 pm

    Laughing mai intai invata sa "vorbeste romaneste" apoi vino tu sa faci reclamatie ...ia si intereseaza-te vezi care e problema apoi ....trage concluzii..tu crezi k aici asa se iau masuri ca spune unu sau altu ceva???probabil ai si tu vreo 12 ani si vrei sa iti expui punctul de vedere te inteleg ...dar mai ai de crescut ...copilu
    Sus In jos
     
    Probleme cu adminul gonzo
    Sus 
    Pagina 1 din 1
     Subiecte similare
    -
    » probleme cu adminul vladys

    Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
    FIlme online,games,chat :: RECLAMATII ADMINII-
    Mergi direct la: